Sklep „u Ogrodnika”

Przejdź na facebook sklepu

Nasz sklep ogrodniczy „u Ogrodnika” powstał wiosną 2015 roku . Do 1997 roku zajmowaliśmy się produkcją ogrodniczą. Moje pierwsze kontakty z ogrodnictwem to czas szkoły podstawowej (lata 70-te) pomoc w gospodarstwie moich rodziców. Nauka w Technikum Rolniczym bo ogrodniczego w pobliżu nie było i nadal praca w ogrodnictwie rodziców. Rok po ukończeniu technikum już na własny rachunek tunele foliowe a w nich tradycyjnie w tym czasie w Grudziądzu i okolicy pomidory , które uzyskały taką markę , że do dziś na wielu straganach w Trójmieście są tabliczki informujące że sprzedawane pomidory są z Grudziądza co jest gwarancją ich najwyższej jakości.

Rok 1981 to już uprawa w szklarniach o powierzchni 1.000 m2 i 1.200 m2 w tunelach foliowych oczywiście pomidory ale też chryzantemy i goździki.
Druga połowa lat 90-tych to zmiany ustrojowe , to też zmiany w produkcji ogrodniczej którą aby pozostać na rynku należało znacząco powiększyć , dlatego w tym czasie zapadła decyzja o naszej całkowitej zmianie zawodowej Od 1997 roku zaczęliśmy z żoną prowadzić biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Po wielu latach pracy w nieruchomościach narastała tęsknota za ogrodnictwem , a przede wszystkim za bliskim kontaktem z roślinami , dlatego w 2015 roku wróciliśmy do produkcji ogrodniczej i tak obecnie zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i produkcją ogrodniczą. Obie te branże wbrew pozorom nierozerwalnie ze sobą są połączone.

Zapraszamy do naszego sklepu
„u Ogrodnika”
w Świerkocinie przy ulicy Kokosowej 19/A

gdzie czeka na państwa bardzo szeroka oferta roślin,
a dodatkowo fachowa porada.

Zapraszam
Leszek Banaś

Przejdź na facebook sklepu